Essence je kancelářský telefon, do kterého lze vložit mobilní SIM kartu.

Essence

Model: 
GDP-06e

Essence je spolehlivý stolní mobilní telefon pro téměř každé pracovní místo. Nabízí intuitivní ovládání, jedenáct kláves rychlé volby, tlačítka pro přepojení hovoru, hlasitý odposlech nebo tichý režim. A navíc synchrozicaci kontaktů a vzdálenou správu.Technická specifikace

Model: GDP-06e

Mobilní síť: GSM B2/B3/B5/B8 (850/900/1800/1900 MHz), DC-HSPA+ B1/B2/B5/B8, LTE (FDD) B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 (Cat.4)

VoLTE: Není podporováno

Displej: Grafický monochromatický LCD displej s podsvícením (128×40 px)

Paměť: 2500 kontaktů, 100 záznamů o hovorech, 100 textových zpráv

Hlasitý odposlech: Vestavěný reproduktor a mikrofon

Pokročilé funkce volání: ID volajícího, ztišení hovoru, přidržení hovoru, konfereční hovor, čekající hovor, přesměrování hovoru, přepojení hovoru (ECT)**

Provozní podmínky: -10°C až +55°C; vzdušná vlhkost 25 % až 75 %

Napájecí adaptér: 100-240 V AC, 50-60 Hz, výstup 5 V / 1 A DC

Záložní baterie: Li-ion, 1300 mAh

Možnost montáže na zeď*) Pro využívání služeb cloudu je nutné telefon zaregistrovat na www.jablotool.com. Služba cloudu je poskytována zdarma. Pro její funkci jsou potřeba aktivní mobilní data.

**) Upozornění: Pro využití funkce přepojení hovoru v mobilní síti je nutná aktivace funkce ECT (Explicit Call Transfer) na vaší SIM kartě vaším mobilním operátorem. Doporučujeme se dopředu dostupnost této služby u vašeho operátora prověřit.

Výrobce: 
NOABE
4 995,00 Kč
Dostupnost zboží: 
Skladem

Jednoduchost a pohodlí

Každodenní používání telefonu vám zpříjemní jedenáct kláves rychlé volby, tlačítka pro snadné přepojení hovoru**, hlasitý odposlech nebo tichý režim. A také barevné diody. Máte zmeškaný hovor od nadřízeného? Dioda blikající u jemu přiřazené klávesy rychlé volby vás na to upozorní. Je právě aktivní tichý režim nebo hlasitý odposlech? Příslušná klávesa se rozsvítí.

Synchronizace kontatků

Naše volitelná cloudová služba umožňuje synchronizovat kontakty ve vašem telefonu Essence s účty Jablotool, Google nebo Microsoft Exchange. Svůj aktuální adresář díky tomu máte vždy po ruce. Snadno si tak zavoláte a vidíte, kdo vám právě volá.

Pokud jste zrovna na cestách, můžete si pomocí našeho cloudu na dálku zkontrolovat zmeškané hovory, přečíst došlé zprávy, nebo třeba nastavit přesměrování hovorů na kolegu.*

Efektivní správa

Úřady a firmy ocení možnost vzdálené správy telefonů Essence. Naše cloudová administrace správci poskytne přehled o stavu všech telefonů, umožní sdílet firemní adresář, přidělit uživatelská práva nebo třeba nastavit pravidla pro přesměrování hovorů. Vše je velice intuitivní. Stačí pár kliknutí.

Kvalita se zárukou

Essence by navržena jako spolehlivý stolní telefon pro každodenní používání. Aktuální model je již třetí generací úspěšné a osvědčené rodiny telefonů Essence. Kvalitou jsme si jisti. Na přístroj proto poskytujeme tříletou záruku. I proto si Essence jako svůj standardní stolní telefon vybrala řada firem a institucí po celé Evropě.